Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

KIZILDENİZ (SHARM),KAHİRE ve İSKENDERİYE 7 Gece 9 Gün

KIZILDENİZ (SHARM),KAHİRE ve İSKENDERİYE 7 Gece 9 Gün

7 Gece 9 Gün 3* / 4* / 5* Otelelr

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 26.07.2024 649.00 USD
 • 02.08.2024 599.00 USD Bu Fiyattan Son 5 Kişi
 • 09.08.2024 599.00 USD Bu Fiyattan Son 5 Kişi
 • 16.08.2024 599.00 USD
 • 23.08.2024 599.00 USD Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 30.08.2024 549.00 USD
 • 06.09.2024 499.00 USD Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 13.09.2024 499.00 USD
 • 20.09.2024 449.00 USD
 • 04.10.2024 479.00 USD
 • 11.10.2024 479.00 USD
 • 25.10.2024 499.00 USD Bu Fiyattan Son 5 Kişi
 • 01.11.2024 459.00 USD
 • 15.11.2024 499.00 USD
 • 22.11.2024 449.00 USD Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 29.11.2024 499.00 USD Bu Fiyattan Son 3 Kişi
 • 06.12.2024 599.00 USD
 • 13.12.2024 699.00 USD
Kişi başı 449,00 USD 'den itibaren 15.355,80 TL

 

KIZILDENİZ (SHARM),KAHİRE ve İSKENDERİYE

KOLAY VİZE

Sharm (4) Kahire (3) - İskenderiye

 7 Gece Konaklama, 7 Kahvaltı, 1 Öğle Yemeği, 4 Akşam Yemeği, 

Kızıldeniz; rengarenk mercanları, çok çeşitli balıkları ve tertemiz suları ile dünyanın en güzel denizlerinden birisidir. Bir zamanlar Firavun’un zulmünden kaçan Hz. Musa ve ona inananlara da ev sahipliği yapan Sina Çölü; uçsuz bucaksız coğrafyası, sıra sıra uzanan granit dağları, vadileri, kanyonları, vahaları ve uzansanız dokunurmuşçasına yıldızlarla bezeli geceleri ile dünyanın en güzel çöllerinden birisidir.  Kızıldeniz’in turkuaz sularının, Sina Çölü’nün sapsarı kumlarını okşadığı en havalı tatil beldesi ise kuşkusuz ki Sharm el Sheikh’tir.  Ev sahipliği yaptığı çok sayıda Uluslararası Kongre ve bazı barış görüşmelerinde oynadığı rol sebebiyle ‘’Barış Şehri’’ olarak da anılan Şarm el Şeyh, günümüzde; 12 ay elverişli iklimi, denizi, gece hayatı, çok sayıda aktivitesi, tarihi ve kültürel önemli yerlere yakınlığı ile tüm dünyadan turistlerin gözdesi olmuştur.

Kahire-İskenderiye; Afrika ve Orta Doğu coğrafyasının en büyük kenti olan Kahire, tüm dünya gezginlerinin hayatlarında en az bir kez görmek istedikleri yerlerden birisidir.  Nil’in iki yakasında kurulu bu metropol M.Ö. 3000 yıllarından bu yana tarih sahnesinde rol almaktadır. Gizemi hala çözülememiş Firavunlar Döneminden, Roma İmparatorluğuna ve Osmanlı’ya, Yahudilik’ten, Hırsityanlık ve İslam’a kadar dünyaya yön vermiş en önemli din ve medeniyetlere ev sahipliği yapmış yerlerden birisi olan Kahire, günümüzde ‘’Bin Minareli Kent’’ olarak ün yaparak İslam, Arap ve Afrika alemlerinin başkenti olmuştur.  ‘’Al Qahira’’ yani ‘’Zafer Kazanan’’ anlamına gelen Kahire şehri; Heybetli Nil Nehri, bereketli Nil Deltası, uçsuz bucaksız çöl ve dağlar arasında 7-24 yaşayan, dünyanın en yoğun nüfuslu kozmopolit şehirlerinden birisidir. Büyük İskender tarafından kurulmuş olan İskenderiye; Helen, Roma ve Bizans dönemlerinin en önemli şehridir. Geçmişte antik kütüphanesi ve feneri ile dünyaca ünlü bu şehir, bugün modern ve kozmopolit, çok kültürlü yaşamı ile ülkenin ikinci büyük kentidir. Sarayları ve tarihi yapıları-müzeleri, sahil şeridi Korniş, modern kütüphane kompleksi, kale, saraylar, kolej ve kiliseleri, camileri, köprüleri ve Roma kalıntıları ile İskenderiye gezginler için vazgeçilmez bir Akdeniz şehridir.

Mısır’ın en önemli bölgelerini birleştirdiğimiz bu güzel gezimizde, Sharm el Sheikh-Kahire-İskenderiye arasında harika bir yolculuk sizleri bekliyor.

Bu seyahatinizde, düzenlediğimiz gezilere katılarak;
-Gizemi hala çözülememiş Piramitleri ve Kahire’nin diğer sembol yapılarını ziyaret edebilir,
-Her mevsim deniz ve güneşten faydalanabilir,
-Akdeniz’in cazibeli şehri İskenderiye’yi keşfedebilir,
-Kızıldeniz’de ve Sina Çölünde keyifli bin bir maceraya atılabilir,
-Tarihe damga vurmuş birçok dönem eserleri arasında baş döndürücü bir yolculuk yapabilir,
-Bereketi ile birçok medeniyete can vermiş Nil Nehri üzerinde tekne ile gezebilir,

Yani kısacası; hayatınızın en unutulmaz yolculuğuna çıkabilirsiniz…


 1. 1. Gün
  İSTANBUL

  Saat 21:30 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı buluşma.
  Not: Uçuş saatleriniz sebebiyle varışta hemen oda alabilmeniz için otel rezervasyonunuz bugünden başlamaktadır.

 2. 2. Gün
  İSTANBUL-SHARM el SHEİKH (Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği)

  Saat 00:35 Pegasus Havayollarına ait PC 632 sefer sayılı tarifeli uçuşla Sharm’a hareket.
  Saat 02:10 Varış. İşlemlerin ardından, otele transfer. Odalara yerleşme ve konaklama. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Yarı Denizaltı (Seacope) veya Cam Tabanlı Tekne Turlarına ve/veya Buggy/ATV/Örümcek Çöl Safarisi ve/veya Akşam Yemekli ve Şovlu Bedevi Gecesine katılabilirler. 

 3. 3. Gün
  SHARM el SHEİKH (Kahvaltı ve Akşam Yemeği)

  Kahvaltı, akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Dahab Turuna katılabilirsiniz. Akşam yemeğinin ardından, Panoramik Sharm Şehir Turu gerçekleştireceğiz. Barış Anıtı, Eski Şehir Merkezi, El Sahaba Camii gibi şehrin önemli yerlerini gezdikten sonra Soho Meydanına transfer ve serbest zaman. Ardından otelimize transfer.

 4. 4. Gün
  SHARM el SHEİKH (Kahvaltı ve Akşam Yemeği)

  Kahvaltı, akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Ras Mohammed Tekne Turuna katılabilirsiniz. 

 5. 5. Gün
  SHARM el SHEİKH-KAHİRE (Kahvaltı

  Kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından çok erken saatlerde Kahire’ye transfer. (Yaklaşık 510 km) Varışımızda, Panoramik Kahire Şehir Turu gerçekleştireceğiz. Bu gezimizde; Nasr Mahallesi ve Heliopolis Bölgelerindeki Meçhul Asker Anıtı ve Enver Sedat Anıt Mezarı, Baron Empain Sarayı, ünlü Tahrir Meydanı, Nil nehri boyunca uzanan şehir merkezi, Kasr el Nil, Cezire Adası gibi belli başlı yerleri göreceğiz. (Not: Kahire’de genelde yoğun trafik olduğundan kaldığınız otelin bölgesi, geziye katılacak diğer misafirlerin otellerinin bölgeleri ve yoğun trafik durumuna göre sizlerin konforu için tur içeriğinde ve/veya akışında değişiklik olabilir.) Konaklama otelimizde. 

 6. 6. Gün
  KAHİRE (Kahvaltı)

  Kahvaltı ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Piramitler, Müze ve Khan el Khalil Çarşısı Turuna katılabilirsiniz. Gecenizi ise ekstra Nil’de Akşam Yemekli ve Şovlu Tekne Gezisi ile şenlendirebilirsiniz. 

 7. 7. Gün
  KAHİRE (Kahvaltı)

  Kahvaltı ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Eski Kahire ve Medeniyet Müzesi Turuna ve/veya Nil’de Filika Gezisine katılabilirsiniz. 

 8. 8. Gün
  KAHİRE-İSKENDERİYE (Kahvaltı ve Akşam Yemeği)

  Kahvaltı otelimizde. Gününüz serbest. Odalar saat 12:00’da boşaltılacaktır. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Yarım Günlük Öğle Yemekli Sakkara Piramitleri Turuna katılabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte İskenderiye’ye hareket. Kahire-İskenderiye arasındaki mesafe yaklaşık 220 km’dir. İskenderiye, adını aldığı, Mısır’da bir Yunan kültür merkezi oluşturmak isteyen Büyük İskender tarafından Rodos’lu mimar Dinokrates’in hazırladığı plana göre M.Ö. 332 yılında kurulmuştur ve antik çağda Rhakotis ismiyle anılmıştır. Yaklaşık 5 milyon nüfusa sahip olan şehir, ülkenin en büyük ikinci şehridir. İskenderiye, tarihi ve kültürel değerleriyle önemli bir turistik merkezdir. Ayrıca, ülkenin en önemli limanlarından biri olarak da ekonomik olarak önem taşımaktadır. Antik Mısır döneminden kalma birçok yapı, müze ve sanat galerisi İskenderiye'de bulunmaktadır. Burada yer alan tarihi ve doğal güzellikler arasında Kayıtbay Kalesi (giriş ücreti dahil) ve Montazah Kraliyet Sarayı ve Bahçeleri, Aleviler tarafından çok önemli görülen Abu al Abbas Camii panoramik olarak göreceğimiz yerlerden sadece birkaçıdır. Mariout Gölü, dünyanın en büyük antik kütüphanesinin yerinde modern bir şekilde yeniden inşa edilmiş olan İskenderiye Kütüphanesi, dünyanın yedi harikasından birisi olan ancak sular altında kalmış olan İskenderiye Feneri’nin yeri, Stanley Köprüsü ve plaj bölgesi, Liman, Aziz Markus Katedrali ve Koleji, Fransız Lisesi, Korniş bölgesi, Özgürlük Meydanı, şehrin merkezi Saad Zaghloul Meydanı ve Salah Salem Caddesi panoramik olarak göreceğimiz yerlerdendir. Turumuzun ardından akşam yemeğimizi İskenderiye’nin ünlü balık restoranlarından birinde alacağız. Yemeğin ardından, alışverişleriniz ve şehri serbestçe keşfedebilmeniz için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer.

 9. 9. Gün
  İSKENDERİYE-İSTANBUL

  Gerekli işlemlerin ardından,
  Saat 02:05 Pegasus Havayollarına ait PC 629 sefer sayılı tarifeli uçuşla İstanbul’a hareket ediyoruz.
  Saat 05:25 İstanbul’a varış. Bir başka gezimizde görüşmek dileğiyle…

   

   

  GEZİNİZİ DOLU DOLU YAŞAMAK İÇİN TURLARIMIZA BİR GÖZ ATIN;

   

  Gerekli işlemlerin ardından,
  Saat 02:05 Pegasus Havayollarına ait PC 629 sefer sayılı tarifeli uçuşla İstanbul’a hareket ediyoruz.
  Saat 05:25 İstanbul’a varış. Bir başka gezimizde görüşmek dileğiyle…

   

   

  GEZİNİZİ DOLU DOLU YAŞAMAK İÇİN TURLARIMIZA BİR GÖZ ATIN;

  TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ SAKKARA PİRAMİTLERİ VE BÜYÜK MÜZE TURU
  Mısır’ın eski başkenti Memphis’te yaşayanların gömüldüğü yer olan Sakkara Bölgesi (giriş ücreti dahildir), özellikle tarih ve metafizik meraklılarını cezbetmektedir. M.Ö. 2620 yılında İmhotep tarafından inşa edilen Basamaklı Piramit kullanılan mastabalar ile sonraki piramitlerin inşasına ilham kaynağı olmuştur. Burada; Unas Piramitleri (giriş ücreti dahil), Zoser Piramitleri (giriş ücreti dahil), Titi Piramidi, Kagemni Mezarı, Sakkara Piramitleri göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeğimizi bölgedeki bir yerel restoranda alacağız. Ardından, Mısır’ın son yıllardaki en önemli turizm yatırımlarından birisi olan Büyük Müze’yi ziyaret edeceğiz. Bulundurduğu eserlerle dünyanın en değerli ve görülesi müzelerinden birisi olan bu ihtişamlı müzede görecekleriniz sizleri etkileyecek.
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 149 USD/Çocuk: 99 USD/Bebek: Ücretsiz

   
   

  TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ PİRAMİTLER & MÜZE TURU & KHAN EL KHALİL-İ ÇARŞISI
  Turumuz sırasında ilk durağımız Dünyanın 7 Harikasından günümüze kadar ulaşan tek eser olması ile dünyanın en çok merak piramidi olan sayısız gizemli teknik ve mimari unsuru yansıtan Keops Piramidi’ni, tüm platoyu ayakları altına alan Panorama Tepesini, Kefren, Mikerinos ve Kraliçe ile diğer soyluların anıt mezarları olan piramitleri görüp nefis fotoğraflar çekiyoruz. Sonrasında, Kefren Mezar kompleksinin en önemli parçası olan ve mumyalama işlemlerinin yapıldığı Kefren Vadi Tapınağı’nı ve Sfenks'i göreceğiz. (Piramitler ve Sfenk Örenyeri Bölgesi Giriş ücreti fiyata dahildir.)  Ardından, öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Gezimiz esnasında, Papirüs Atölyesi ve Doğal Parfüm Fabrikası ziyaretlerimiz de olacak. Sonrasında, dünyanın en ünlü ve önemli eserlerini ve üst katında dünyaca en çok ses getirmiş ve ilgi görmüş keşif olan Luksor Krallar Vadisi’nde Howard Carter tarafından keşfedilmiş olan Tutankhamon Mezarı Hazine’sini göreceğimiz Mısır Ulusal Müzesi’ni (giriş dahil) ziyaret edeceğiz. Ulusal Müze’nin alt katında Eski, Orta ve Yeni Krallık Dönemleri’nin en önemli ve değerli parçalarını, lahit ve heykellerini göreceğiz. Müzenin üst katında ise ise eşsiz som altın parçalar, lahitler, mask ve mücevherler, kanapos küpleri, tahtlar ve Tutankhamon’un tüm diğer eşyalarını içeren olağanüstü hazinesini göreceğiz. Müze ziyaretimiz sonrası Afrika kıtasının en ünlü çarşısı olan Khan el Khalili Çarşısı'na gidiyoruz. Çarşı Amr İbn el As ile birlikte Kahire şehrinin kurucularından kabul edilen Muiz el din-Allah tarafından kurulmuş olan “Beyn-el Kasreyn” adı verilen “İki Saray arası” bölgesinin ve İslami Kahire’nin kalbinde yer alır. Dünyanın en eski ikinci medresesi olan El Ezher Medresesi adını taşıyan El Ezher Camii ve restore edilmiş haliyle Kahire’nin en güzel camilerinden Hüseyin Camii de burada yer alır. Çarşı ziyareti sırasında Hüseyin Camii’ni ziyaret edebilir, beş binin üzerinde dükkanlardan ve arastalardan birinde hediyelik alış-verişlerinizi yapabilir, Nobel ödüllü dünyaca ünlü yazar Necip Mahfuz’un adını taşıyan kafede veya Mehmet Akif Ersoy’un da favori mekanlarından olan Fishawi’de karkadeh, limonata, kahve veya naneli çayınızın tadını çıkartabilirsiniz. 
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 129 USD/Çocuk: 79 USD/Bebek: Ücretsiz

   
   

  TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ ESKİ KAHİRE ve MEDENİYET MÜZESİ
  İslam, Yahudilik ve Hristiyanlığın ortak geçmiş ve ögelerine sahip olan Kahire’de İslam-Hıristiyanlık ve Yahudilik eserlerine ve Kahire’nin kültürel yapısına yönelik yapılacak olan gezimizde ilk olarak Kahire Kalesi’ne gidiyoruz. Selahaddin Eyyubi Kalesi (giriş ücreti dahil), ve burada bulunan Kavalalı Mehmet Ali Paşa olarak da bilinen ve olağanüstü mimari ve süslemeleriyle ünlü Mohammed Ali Camii görülecektir. Turumuzun devamında dünyaca ses getirmiş ve görkemli Altın Geçit Töreni ile açılışı yapılmış olan ve içerisinde Luksor Yeni Krallık Dönemi en ünlü ve ihtişamlı firavun ve kraliçeleri olan II. Ramses ve diğer Ramses ailesi üyeleri, I. Tuthmosis, Hatchepsut’un eşi ve kardeşi II. Tuthmosis, Mısır tarihinin Napolyon’u olarak anılan III. Tuthmosis ve Hatchepsut mumyalarının özel koşullarda sergilendiği Medeniyet Müzesi (NMEC) gezilecektir. (giriş ücreti dahil) Müzenin giriş katında ise Mısır tarihinin tamamını kapsayacak şekilde kronolojik ve tematik (tarım, mimari, dini, astronomi, matematik, tıp, kozmetik) olarak en önemli parçaları sergilenmektedir. Ayrıca, bu müzede, mumyaları da görme imkanına sahip olacaksınız. Turumuzun devamında Mısır ve Afrika kıtasının ilk camisi olan Amr ibn al-As Camii(dışarıdan), Hz Musa’nın da vakit geçirdiğine inanılan Ben Azhar Sinagogu (dışarıdan) ve Hristiyanlar için kutsal yol üzerinde sayılan Asma (Muallak) Kilise (giriş dahil), Hristiyan'lar için büyük öneme sahip, Hz. Meryem ve Hz. İsa’nın üç ay boyunca yaşadıkları mağaranın da içinde yer aldığı Abu Serga Kilisesi (giriş dahil), Mısır Hristiyanları tarihini sergileyen Kıpti Müzesi (dışarıdan) görülecektir. Öğle yemeğimizi tur esnasında yerel bir restoranda alacağız.
  Not: Turumuz bol bol yürüyüş içermekte olup rahat ayakkabılar ve rahat kıyafetler giymenizi öneririz.
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 129 USD/Çocuk: 79 USD/Bebek: Ücretsiz

   

   
   

  NİL’DE TEKNE GEZİSİ (AKŞAM YEMEKLİ ve ÖZEL GÖSTERİLİ)
  Dünyanın en uzun ikinci nehri olan ve Kahire’yi ikiye ayıran Nil nehri üzerinde ışıklar içinde ayrı güzellikte olan Kahire şehrini seyretmek bir başka keyif... Lezzetli menüsü ve farklı sahne şovları ile unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Su fiyata dahildir.
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 69 USD/Çocuk: 49 USD/Bebek: Ücretsiz

   

   

  OTANTİK FİLİKA İLE NİL NEHRİ GEZİSİ-İÇECEKLER ve ATIŞTIRMALIKLAR DAHİL
  Onlarca medeniyete can vermiş Nil Nehri, Kahire’nin tam da kalbidir. Nil Nehri üzerinden Kahire’nin doyumsuz manzaralarına şahit olacağınız bu keyifli gezimizde, Mısır’ın lezzetli meyveleri ve meşrubat ikramımız da olacaktır.
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 49 USD/Çocuk: 29 USD/Bebek: Ücretsiz

   
   

  ÇÖLDE ATV-BUGGY SAFARİ TURU
  Macera ve heyecan arayanlar için harika bir fırsat. Profesyonel ekibimizle, Sahra Çölünde sınırsız bir maceranın keyfini çıkarabilirsiniz. Bedevi kampında güzel anılar biriktirebilir, naneli çay eşliğinde nefes kesen manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Kaçırmak istemeyeceğiniz muhteşem bir deneyim.
  LİSTE FİYATLARI: Tek Kişilik ATV: 29 USD/Çift Kişilik ATV: 49 USD/Çift Kişilik Buggy/Örümcek: 59 USD

   
   

  TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ RAS MOHAMMED TEKNE TURU
  Mısır'ın güney kıyılarında bulunan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en görkemli yerlerinden biridir. Bu muhteşem parktaki mangrov ağaçları, tuz göletleri, doğal çöl manzarası ve etkileyici sualtı hayatı, her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Tam gün sürecek teknemizdeki öğle yemeği ve limitli alkolsüz içecekler eşliğinde, eşsiz sualtı ekosistemi ve zengin biyolojik çeşitlilikle dolu tüm doğal güzellikleri keşfetme fırsatı elde edeceksiniz. Tüplü dalışı yapmak isteyen misafirlerimiz önceden rehberimize bildirerek bu seçeneği de değerlendirebilirler.
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 69 USD/Çocuk: 39 USD/Bebek: Ücretsiz/Tüplü Dalış Farkı: 30 USD

   

  TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ DAHAB KOMBİ TURU (SUPERİOR, ATV, DEVE GEZİSİ ve YÜZME MOLASI)
  Tur rehberimiz eşliğinde, özel aracımızla otelimizden ayrılarak Kızıldeniz'in en popüler koylarından birisi olan 3 Havuz bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Bedevi çadırlarında ikramımız olan içeceklerle soluklanarak ve deniz manzarasına karşı enerji depoluyoruz. Dileyen misafirlerimiz şnorkel ile mercan resiflerin keşfine çıkabilir. Ardından, ATV turumuzla Kanyon ve Vaha gezisine çıkıyoruz ve bölgenin güzelliklerini keşfederken sırtımızı güneşe veriyoruz. Bölgeyi keşfettikten sonra, deniz kıyısında deve sırtında bir tur yapıyoruz. Hemen sonra, birlikte öğle yemeğimizi Dahab’ın en ünlü restoranlarından birisi olan deniz kıyısındaki Ali Baba’da alıyoruz. (et, tavuk, balık ya da vejetaryen menülerinden seçebilirsiniz) (su fiyata dahildir). Yemekten sonra, serbest zamanınızda çarşıda dolaşıp alışveriş yapabilirsiniz. Sonrasında, 4X4 Ciplerimizle Sina Çölünün gizli hazinesi Renkli Kanyon’a gidiyoruz. Son olarak, Kızıldeniz’in Maldivler’i olarak ünlenmiş Mavi Lagun Bölgesine giderek denize girebilmeniz ve güneşlenebilmeniz için serbest zaman veriyoruz. (1 meşrubat, şezlong ve şemsiye fiyata dahildir)
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 99 USD/Çocuk: 59 USD/Bebek: Ücretsiz

   
   

  YARI DENİZALTI (SEASCOPE) TURU
  Kızıldeniz'in sularında gerçek bir denizaltı ile macera yaşamaya hazır olun! Denizaltımız, sizleri rengarenk mercanları ve egzotik deniz canlılarını keşfetmek için 20 metre derinliğe kadar götürecek. Unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 49 USD/Çocuk: 29 USD/Bebek: Ücretsiz

   
   

  NEVERLAND SHOW 
  Masalsı bir sarayda, Las Vegas Show’larına benzeyen bir gösteri izlemek ister misiniz? Siz ve sevdikleriniz için eğlence dolu saatler vaat eden bu gecede eğleneceksiniz.
  Not: Limitli alkolsüz içecekler dahildir.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

26 Temmuz • 02, 09, 16, 23, 30 Ağustos • 06, 13, 20 Eylül • 04, 11, 25 Ekim • 01, 15, 22, 29 Kasım • 06, 13 Aralık

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?