Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

PROMO Madrid Turu

PROMO Madrid Turu

4 Gece 5 Gün 3* Otel

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 05.12.2024 449.00 EUR Bu Fiyattan Son 5 Kişi
 • 16.04.2025 479.00 EUR Bu Fiyattan Son 3 Kişi
Kişi başı 449,00 EUR 'den itibaren 16.657,90 TL

Önemli Notlar: Şehir vergileri, Otel vergileri, Alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 35 € ödeme yapılacaktır.

AVANTAJLI TUR PAKETİ

Toplamda 195 Euro değerinde ki tüm ekstra turlar kayıt esnasında alınırsa sadece 145 € olacaktır.

 

 


 1. 1. Gün
  İSTANBUL - MADRİD

  Sabiha Gökçen  Havalimanı dış hatlar terminalinde 11:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus  Hava Yollarının  özel uçuşu  ile saat 14:45 te  Valladolild e hareket. Varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile Madrid kalacağımız otelimize hareket ediyoruz. Madrid otelimize vardığımızda odaların dağıtılması ve odalara yerleşme.

 2. 2. Gün
  MADRİD

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından özel araçlarımızla otellerimizden ekstra olarak düzenlenecek Madrid panaromik şehir turumuz için ayrılıyoruz.(Ekstra 30 €) İspanya’nın başkentinde yapılacak şehir turunda Plaza Mayor, Kraliyet Sarayı, İspanya Meydanı, Cervantes Anıtı, Alcala Kapısı, La Puerta del Sol, Cibeles Meydanı ve Çeşmesi,  Neptün Çeşmesi, Paseo del Prado, Retiro Parkı, Gran Via panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde verilecek serbest zamanın ardından otelimize transfer. Geceleme Madrid otelimizde.

 3. 3. Gün
  MADRİD

  Otelde alınan kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo Turuna katılabilirler. (60 Euro )  İspanya’nın eski başkenti , şimdinin ise dini merkezi olan Toledo İspanya’ya gidildiğinde görülmeden dönülmemesi gereken bir şehirdir.nBir tepenin üstüne kurulu olan şehir, etrafını çevreleyen Tajo nehri sayesinde adeta bir ada gibi görünmektedir. Unesco tarafından koruma listesinde olan Toledo tarihi dokusunu günümüze kadar çok iyi muhafaza etmiştir.  Bir çok kültürün mimari izlerini taşıyan yapıları, dar sokakları ve ünlü katedrali ile Toledo başlı başına bir cazibe merkezidir. Bu açık hava müzesi şehirde, tarihi dar sokakları, İspanya’nın en eski katedrali Toledo katedralini (dışarıdan), Endülüs camilerinden dönüştürülmüş kiliselerini, kılıç atölyelerini ve daha pek çok sayısız harikayı hep beraber göreceğiz. Toledo’dan ayrıldıktan sonra Madrid’e dönecek ve şehir merkezinde  rehberimizin belirlediği zamana kadar serbest zaman vereceğiz.  Dileyen misafirlerimiz İspanya’nın geleneksel dansını yerel flamenco gösterilerinin yapıldığı yerde   ekstra olarak izleyebilirler. (50 Euro /Bir içecek dahil.) Rengarenk kıyafetleri içerisinde ki profesyonel dansçıların yaptığı dans şovuna hayran kalacaksınız.  Geceleme Madrid otelimizde

 4. 4. Gün
  MADRİD

  Otelde alınan kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan tam günlük  Segovia   turumuza katılabilirler. (55 Euro) Bu turumuzda Segovia’ya özel araçlarımızla ulaştığımızda ilk göreceğimiz eser  Segovia Su Kemeri. İspanya’daki en önemli Roma eserlerinden biri olarak kabul edilen Segovia Su Kemeri şehrin simgesi konumunda. 1985 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak ilan edilen Segovia Su Kemeri en iyi şekilde korunan Roma mirasları arasında. Segovia’da görülmeye değer bir diğer tarihi yapı ise 12. yüzyıldan günümüze gelen Segovia Şatosu. (Alcazar of Segovia) Walt Disney’e de ilham kaynağı olmuş şatoyu panaromik olarak gördükten sonra, eski şehrin ana merkezi Plaza Major’a geçip burada serbest zaman veriyoruz. Burada geçireceğiniz serbest zamana doyamıyacaksınız. Turumuz sonrasında Madrid  otelimize geri dönüyoruz.

 5. 5. Gün
  MADRİD – VALLADOLİD - İSTANBUL

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve araçlarımızla Valladolid e gidiyoruz.  Valladolid Havalimanı’na transferimizi gerçekleşiyoruz.  Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Hava  Yollarının özel uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Bir sonraki Gezimod  organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz..

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

05 Aralık • 16 Nisan

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?