Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

PROMO Barselona Turu Fırsat

PROMO Barselona Turu Fırsat

4 Gece 5 Gün 3* Oteller

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 05.12.2024 399.00 EUR
 • 16.04.2025 349.00 EUR
Kişi başı 349,00 EUR 'den itibaren 12.947,90 TL

Önemli Notlar: Şehir vergileri, Otel vergileri, Alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 35 € ödeme yapılacaktır.

 

Ekstra Turlarının toplamı 245 Euro Avatajlı Paket 195 Euro


 1. 1. Gün
  İstanbul- Zaragoza - Barselona

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarında saat 12.00’te buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın özel sefer uçağı ile saat 15:00` te Zaragoza’ya hareket. Yaklaşık 4 saatlik uçuşun ardından  Zaragoza’ya varış ve varışımıza istinaden özel araçlarımızla  Barcelona da bulunan otelimize hareket. Geceleme otelimizde.

 2. 2. Gün
  Barselona

  Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  Barselona Harikaları ekstra turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

  *Barcelona Harikaları Turu  Barcelona, ülkenin en hareketli ve eğlenceli şehridir. Ilıman iklimi, sıcakkanlı ve misafirperver insanları, tarihi, mimarisi, binaları, müzeleri, yemekleri ve eğlencesi ile Avrupa’nın incisi denilebilir. Barselona şehir turumuzda Gauide ye ait Casa Mila , Casa Batllo binalarını görüyoruz panaromik olarak görüyoruz. , La Sagrada Familia Kilisesi (dışarıdan), Arena, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi, Catalan Sanat Tarihi Müzesi, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanları, La Ramblas Caddesi’ni görüp,  Barcelona'nın en eski yerleşim alanı Gotik Mahalle'nin ara sokaklarında tarifsiz güzelliklere tanıklık edeceğiz. Avrupa'nın en güzel şehri Barselona'nın büyüsü ile geçireceğimiz güzel gezimizi, rehberimiz eşliğinde ziyaret edeceğimiz Gaudi’nin başyapıtı Parc Güell ve 20 yy. başında dünya fuarı için yapılmış, İspanya’nın küçük bir kopyası şeklindeki Poble Español a ile tamamlayacağız. (Parc Güell ve Poble Español girişleri dahil) Barcelona da serbest zaman sonrasında otelimize transfer. *Flamenco Şovu; İspanya’ya gelip aşkın ve arzunun dansı Flamenko’yu izlemeden gitmek kabul edilemez. Bir içecek eşliğinde izleyeceğimiz muhteşem bir şov bizleri bekliyor. Geceleme otelimizde otelimizde

  Barcelona Harikaları Turu (60 €)

  Flamenco Şovu; (50 €)

 3. 3. Gün
  Barselona

  Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Girona & Figueras ekstra turumuza katılabilirler. Turdan sonra Barcelona da serbest zaman. Akşam Geceleme otelimizde.

  *Girona&Figueras Turu Sabah otelimizden hareket ile Girona & Figueras Turu: Tarihi Girona kentini ziyaret edeceğiz ve Hristiyanların, ve Sefarad Yahudilerinin yüzyıllarca bir arada yaşadığı ve inanılmaz güzellikte eserler bıraktıkları bu güzel orta çağ şehrini geziyoruz.  Ardından dünyanın en ünlü ressamlarından Salvador Dali’nin doğduğu Figueras kasabasına geçiyoruz ve Dali Müzesini geziyoruz. Gezimizin sonun da Barcelona ya dönüş ve Barcelona da serbest zaman.

  Girona&Figueras Turu (65 €)

 4. 4. Gün
  Barselona

  Sabah kahvaltısı ardından  Sitges ve Montserrat Turu  için yola çıkıyoruz. İlk olarak Sitgee dorğu yola çıkıyoruz sitges sahil kasabasında ki  serbest zamanımızın ardından. Montserrat dağlarının yamaçlarına kurulu, Katalanların en kutsal mekanı, gizemli  Montserrat manastırını geziyor , Gaudi ye La Sagrada Familia kilisesinin planına ilham kaynağı olan Montserrat dağını eşsiz manzarasını fotoğraflıyoruz. Barcelona ya otele dönüş. Geceleme otelimizde.

   

  Sitges ve Montserrat Turu (Ekstra 50 Euro)

 5. 5. Gün
  Barselona - Zaragoza - İstanbul

  Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından diliyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan Zaragoza .turu için yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından panaromik  Zaragoza turumuzu gerçekleştiriyoruz. (Ebro Nehri,  Pilar Bazilikası, La Seo Katedrali , Roma köprüsü ve Roma kalıntıları görülecek yerler arasındadır).  Tur sonrası Zaragoza Havalimanı’na hareket.  Check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Hava Yolları’nın özel seferi ile ile saat 18.25`te İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

  Ekstra Zaragoza Turu: (20 €)

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

05 Aralık • 16 Nisan

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yorumlar

Ceyda Baybalı
30.07.2023
Emine Çakır
27.03.2024 turu icin rezervayon yapacagım 2 kisilik dönüs bekliyorum 05356282897 telefon numaram
10.07.2023
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?