Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

KUZEY İSPANYA VE BASK (VIT-VIT)

4 Gece 6 Gün 3* Otel

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 06.12.2023 349.00 EUR Bu Fiyattan Son 5 Kişi
Kişi başı 349,00 EUR 'den itibaren 11.604,25 TL

 1. 1. Gün
  İSTANBUL – VİTORİA – BURGOS

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Freebird Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 01:30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Freebird Hava Yolları FH899 sayılı özel seferi ile saat 04:30’da Vitoria’ya uçuş. Yerel saat ile 07:30’da varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Bir ortaçağ kenti olan, Bask bölgesinin başkenti olan ve tarihi 1181 yılına kadar uzanan, Avrupa’nın Stockholm ve Hamburg’dan sonra üçüncü yeşil başkenti ilan edilen Vitoria Gasteiz turumuzda Meryem Ana Katedrali, San Miguel Arcangel Kilisesi, İspanya Meydanı ve alışveriş caddesi görülecek yerler arasındadır. Ardından Burgos’a transfer oluyoruz. Varışımız ile birlikte panoramik şehir turu. Turumuzda Kastilya Leon bölgesi için başşehir olarak kabul edilen tarihi dokusuyla sizleri büyüleyecek şehirde gerçekleştireceğimiz panoramik tur esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Burgos Katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

 2. 2. Gün
  BURGOS

  Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bask Sahilleri Turu [St. Jean de Luz & Biarritz & Bayonne] (75 Euro)’na katılabilir. İlk durağımız olan küçük kasaba Saint-Jean De Luz'a hareket ediyoruz. Uzun ve tertemiz kumsalları, sessiz ve sakinliği ile sizleri huzurlu hissettirecek olan kasaba her yıl düzenlenen onlarca etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Buradaki turumuzun ardından Biscay Körfezi’nin dünyaca ünlü sahil kasabası Biarritz'a hareket ediyoruz. Turumuzda Fransa’nın en ünlü sörf merkezlerinden biri olan ve Napolyon’un eşi için yaptırdığı yazlık saray sayesinde o dönemin en gözde tatil kenti haline gelen Bask usulü üçgen çatılı evleri , art deco villaları ve tarihi yapıları ile Biarritz kasabasını ziyaret edeceğiz. Ve ardından son durağımız Bayonne kasabasına hareket ediyoruz. Tarihi antik çağlara uzanan ve bir çok uygarlığa ev sahipliği yapan şehirde gerçekleştirdiğimiz tur esnasında eski evleri ve dar sokakları sizleri büyüleyecek. Turumuzu tamamladıktan sonra otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

 3. 3. Gün
  BURGOS

  Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bilbao & Santander Turu (70 Euro)’na katılabilir. Bask bölgesinin kalbi olarak bilinen Bilbao şehrinde gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turunda Hükümet Konağı, Belediye Binası, Bilbao Güzel Sanatlar Müzesi, San Anton Kilisesi, Santiago Katedrali ve Guggenheim Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından bir sonraki durağımız Bask bölgesinin en ünlü şehirlerinden birisi Santander. Şehrin kalbi Plaza Canadio Meydanı, gotik mimarinin eşsiz bir örneği olan Santander Katedrali, 1909-1911 yılları arasında İspanyol Kraliyet Ailesi'ne ev sahipliği yapması için özel olarak inşa edilen Palacio de la Magdalena bu turdaki ziyaret noktalarımız. Turumuzun ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

 4. 4. Gün
  BURGOS

  Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği San Sebastian & Pamplona Turu (65 Euro)’na katılabilir.Öncelikle göz alıcı plajları ile büyüleyici şehir tarihi eserleri, caddeleri, kafeleri, restoranları ve özellikle deniz kenarında yer alan balık restoranları ile San Sebastian ilk durağımız. Kraliçe II. Isabela’nın yazlık şehri statüsünde bulunan ve İber Yarımadası’nın turistik merkezi olan San Sebastian’da gerçekleştireceğimiz turumuzda Concha Plajı, Belediye Sarayı, San Sebastian film festivaline ev sahipliği yapan Kursaal Sarayı görülecek yerler arasındadır. Ardından bir sonraki durağımız Pamplona. Navarre Krallığı’nın başkentliğini yapan, Baskların “Tarihi Başkent” olarak kabul ettiği ve San Fermin Festivali ile boğaların sokaklarda koşuşturması ile tüm dünyada ün kazanmış Pamplona’da gerçekleştireceğimiz tur esnasında Gotik ve Neoklasik tarzın muhteşem uyumunu görebileceğiniz Catedral de Santa María la Real de Pamplona, Monumento al Encierro, Plaza del Castillo, Church of San Saturnino göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

 5. 5. Gün
  BURGOS – VİTORİA – İSTANBUL

  Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi (otelden çıkış saat 10:00’da yapılacaktır) gerçekleştiriyoruz. Ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Vitoria Havalimanı’na doğru yola çıkıyoruz. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Freebird Hava Yolları’nın FH900 sayılı özel seferi ile saat 19:00’da İstanbul'a hareket.

 6. 6. Gün
  İSTANBUL

  Yerel saat ile 01:05’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

06 Aralık

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?