Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İZMİR'DEN İSPANYA VE ENDÜLÜS İKONLARI SunExpress Havayolları ile

İZMİR'DEN İSPANYA VE ENDÜLÜS İKONLARI SunExpress Havayolları ile

6 Gece 7 Gün 3 ve 4 yıldızlı

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 09.08.2024 899.00 EUR Bu Fiyattan Son 5 Kişi
 • 23.09.2024 699.00 EUR Bu Fiyattan Son 5 Kişi
 • 11.10.2024 649.00 EUR Bu Fiyattan Son 5 Kişi
 • 14.10.2024 699.00 EUR Bu Fiyattan Son 5 Kişi
Kişi başı 649,00 EUR 'den itibaren 24.077,90 TL

İSPANYA VE ENDÜLÜS İKONLARI % 50 İNDİRİMLİ AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ: 390 € YERİNE 195 €
Pakete Dahil Olan Turlar:
Ekstra turlarda “dahil” olarak belirtilen müze & ören yeri giriş ücretleri
Madrid Şaheserleri Turu (55 Euro)
Toledo Turu (50 Euro)
Sevilla Şaheserleri ve Yürüyüş Turu (65 Euro)
Cordoba & Kurtuba Camii ve Katedrali Turu (75 Euro)
Valencia Şaheserleri ve Öğle Yemeği Paella Turu (80 Euro – 1 içecek dahil)
Barcelona İkonları Turu (65 Euro)
Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 3+/12 yaş arası 45 Euro indirimlidir

İSPANYA VE ENDÜLÜS İKONLARI %25 İNDİRİMLİ AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ: 200 € YERİNE 150 €
Pakete Dahil Olan Turlar:
Ekstra turlarda “dahil” olarak belirtilen müze & ören yeri giriş ücretleri
Öğle Yemekli Alhambra Turu (65 Euro)
Girona & Figueres ve Dali Müzesi Turu (80 Euro)
Sevilla ‘da Flamenco Show (55 Euro)
Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 3+/12 yaş arası 25 Euro indirimlidir

 


 1. 1. Gün
  İZMİR – MADRİD

  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşumuzdan 3 saat öncesinden itibaren hazır bulunarak gerçekleştireceğimiz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından SunExpress Hava Yolları XQ920 sefer sayılı uçuş ile saat 15.20 ’de Madrid ‘e uçuyoruz. Yerel saat ile 18.45 ’de Madrid Barajas Havalimanı’na varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 2. 2. Gün
  MADRİD – (Madrid Şaheserleri Turu) – (Toledo Turu) – SEVİLLA

  Sabah kahvaltısı ardından Sevilla’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Madrid Şaheserleri Turu (55 Euro) programımıza katılabilirler. Bu turumuzda gezerek keşfedeceğimiz, İspanya Krallığı ‘nın başkenti ve aynı zamanda da Avrupa Birliği ‘nin üçüncü büyük şehri olan Madrid ülkenin siyasi, ekonomi ve kültür merkezi olarak kabul edilir. Heykeller, anıtlar ve doğal güzelliklerin moern mimari ile bütünleştiği Madrid’de gerçekleştireceğimiz şehir turu esnasında Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala panoramik olarak görülecek yerlerdir. Madrid Şaheserleri Turu bitiminde Sevilla ‘ya doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Toledo Turu (50 Euro) programımıza katılabilirler. M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya’ nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo, “Şövalyeler Şehri” olarak da bilinir. İber Yarımadası ‘nın en büyük nehri olan Tajo şehrin içinden geçmektedir. Şehir, uzun süre İspanya Krallığı’nın başkenti olmuştur. Dünya’ nın en büyük Orta Çağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dahil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Donkişot ‘un yazarı Cervantes bu şehirde doğmuştur. Yapımı yaklaşık 270 yıl süren, eskiden cami olan ve günümüzde dünyanın 3. Önemli ve İspanya ‘nın baş katedrali olan dünyanın en pahalı eserlerini içinde barındıran Toledo Katedrali, San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar, şehir turumuzda panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Toledo turu sonrasında Sevilla bölgesindeki otelimize transfer. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 3. 3. Gün
  SEVİLLA – (Sevilla Şaheserleri ve Yürüyüş Turu) – (Cordoba & Kurtuba Camii ve Katedrali Turu) – SEVİLLA – (Flamenco Show)

  Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Sevilla Şaheserleri ve Yürüyüş Turu (65 Euro) programımıza katılabilirler. Endülüs ‘ün en kalabalık ve en gelişmiş şehri olan Sevilla, egzotik ve zengin kültürel tarihini, tarihinde Kuzey Afrikalı Müslümanlar olan Morolar ‘ın hakimiyetinde geçen sürece borçludur. Birbirinden güzel ve ihtişamlı katedraller, meydanlar, saraylar, müzeler, kuleler ve kiliseler eşliğinde Sevilla’yı keşfediyoruz. Turumuz esnasında Star Wars 2 ‘nin bazı sahnelerinin çekildiği Plaza de Espana (İspanya Meydanı), savunma amaçlı kurulan ancak daha sonra hapishane olarak da kullanılan onikigen şeklindeki Torro del Oro (Altın Kule), Dünya’nın en büyük 3. Gotik katedrali olan ve 1987 ‘de bu yana UNESCO Dünya Mirasları Listesi ‘nde yer alan Sevilla Katedrali ve Giralda Çan Kulesi, Maria Luisa Parkı panoramik olarak yerler arasındadır. Turumuzun ardından şehir merkezinde sunulacak serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Cordoba & Kurtuba Camii ve Katedrali Turu (75 Euro – giriş ücretleri dahil) programımıza katılabilirler. Turumuzda, Roma İmparatorluğu döneminde kurulan, 10.yy.’da İslam devleti himayesinde Avrupa'nın en büyük şehri olan Cordoba' yı keşfediyoruz. Günümüzde dahi İslam etkilerini görebildiğimiz ve 1984 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’ne alınan kent merkezinde gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda 1000 yılı bulan geçmişi ile Kurtuba Camii-Katedrali, Roma Köprüsü, St. Nicola Kilisesi, Yahudi Mahallesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turumuzun ardından Kurtuba Camii ve Katedralini ziyaret ederek turumuzu tamamlıyor ve Sevilla ‘ya doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Endülüs ‘ün en kalabalık ve en gelişmiş şehri olan Sevilla, egzotik ve zengin kültürel tarihini, tarihinde Kuzey Afrikalı Müslümanlar olan Morolar ‘ın hakimiyetinde geçen sürece borçludur. Birbirinden güzel ve ihtişamlı katedraller, meydanlar, saraylar, müzeler, kuleler ve kiliseler eşliğinde Sevilla’yı keşfediyoruz. Turumuz esnasında Star Wars 2 ‘nin bazı sahnelerinin çekildiği Plaza de Espana (İspanya Meydanı), savunma amaçlı kurulan ancak daha
  sonra hapishane olarak da kullanılan onikigen şeklindeki Torro del Oro (Altın Kule), Dünya’nın en büyük 3. Gotik katedrali olan ve 1987 ‘de bu yana UNESCO Dünya Mirasları Listesi ‘nde yer alan Sevilla Katedrali ve Giralda Çan Kulesi, Maria Luisa Parkı panoramik olarak yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak Flamenco Gösterisi ‘ne (55 Euro) katılabilirler. Alt sınıfın üst sınıfa haykırışı olarak bilinen ve dansın dile geldiği dünyaca meşhur Flamenco gösterisi sonrasında otelimize transfer.

 4. 4. Gün
  SEVİLLA – GRANADA – (Öğle Yemekli Al Hambra Turu) – ALİCANTE

  Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından Granada’ya doğru yola çıkıyoruz. Şehir merkezinde sunacağımız serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Öğle Yemekli Al Hambra Turu (65 Euro) programımıza katılabilirler. Sadece Endülüs ‘ün değil bütün İslam tarihinin en sıra dışı hatıralardan biri olan, Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan Al Hambra Sarayı ‘nı görüyoruz. (Sarayın müsaitliğine göre gerçekleştirilir. Giriş ücreti, ekstra tur bedeline dahildir ve harem girişi hariçtir). Al Hambra ziyaretimiz sonrasında Granada şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Sierra Navada Dağları eteklerindeki verimli topraklara kurulmuş olan Granada, İspanya’nın en turistik şehirlerinden biridir. Zengin tarihi boyunca ağırlıklı olarak Roma ve Emeviler’in etkisinde kalan ve Al Hambra Sarayı ‘na ev sahipliği yapan şehirde gerçekleştireceğimiz panoramik turumuzda tarihi Endülüs/Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Kristof Colomb Heykeli, Grand Via, La Rambla ve Belediye Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında Alicante bölgesindeki otelimize transfer. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman

 5. 5. Gün
  ALİCANTE – VALENCIA – (Valencia Şaheserleri ve Öğle Yemeği Paella Turu) – BARCELONA

  Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerimizin ardından Valencia’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde 12 ay ılıman iklimiyle İspanya’nın en önemli turizm şehirlerinden biri olan, sahilleri ve kordonuyla ünlü Alicante ‘de gerçekleştireceğimiz kısa çevre gezisi ardından Valencia ‘ya doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Nüfus bakımından İspanya’nın en büyük 3. Şehri olan ve ülkenin en büyük limanına ev sahipliği yapan Valencia’da tarihi binalar ve modern mimari eserler büyük bir uyum oluşturmaktadır. Aynı zamanda Valencia, baharı müjdeleyen Las Fallas ve 70 yıldır devam eden La Tomatina olarak bilinen Domates Festivali’ne ev sahipliği yapar. Valencia ‘ya varışımızla birlikte gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turu ardından yeni şehir merkezinde serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Valencia Şaheserleri ve Öğle Yemeği Paella Turu (80 Euro – 1 içecek dahil) programımıza katılabilirler. Turumuzda sırasıyla Gotik Katedral, Valencia Katedrali, eski şehri çevreleyen Orta Çağ surları Torres de Serranos, Reina Meydanı, Mauques de dos Aguas Sarayı, Town Hall Square görülecek yerler arasındadır. İspanya mutfağının Dünyaca ünlü Paella ‘sının anavatanı Valencia’da, lokal restoranda alınacak öğle yemeği sonrasında liman bölgesinde ve ünlü sahil şeridinde serbest zaman sunacağız. Tur bitiminde Barcelona’ya doğru yola çıkıyoruz. Barcelona bölgesi otelimize transfer. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 6. 6. Gün
  BARCELONA – (Girona & Figueres & Dali Müzesi Turu) – (Barcelona Lokal Mahalleler Turu)

  Sabah kahvaltısı ardından tüm gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Girona & Figueres & Dali Müzesi Turu (80 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk durağımız Kuzey Katalonya ‘nın en büyük şehri olan, müzeleri, galerileri ve Gotik tarzda mimari eserleri, Arnavut kaldırımlı dar ve labirent sokaklarının etrafında yükselen surlarıyla adeta ziyaretçilerini büyüleyen Girona olacaktır. Girona ‘da gerçekleştireceğimiz gezimizde kenti ikiye bölen Onyar Nehri kıyısına dizilmiş renkli evleri görüp fotoğraflayacak, surlarla çevrilen eski kent meydanında, trafiğe kapalı olan ve her bir çıkışı labirent şeklinde dar sokaklara çıkan Libertat Caddesi ‘nde yürüyüş gerçekleştireceğiz. Tarih boyunca Hristiyanlar’ın, Katalon Yahudiler’in ve Müslümanlar ‘ın birlikte yaşadığı şehirdeki gezimizde Girona Katedrali ‘ni panoramik olarak görerek turumuzu tamamlayacağız ve ardından Figueres ‘e doğru yola çıkacağız. Salvador Dali ‘nin doğduğu ve daha yaşarken eserlerini koymak için tiyatro binasından tasarladığı müzeye ev sahipliği yapan Figueres ‘te gerçekleştireceğimiz kısa çevre gezisinin ardından Dali Müzesi ‘ni (giriş ücreti, ekstra tur bedeline dahildir) ziyaret edecek ve Dali ‘nin 4000 eserini barındıran müzede, rehberimiz eşliğinde bir sanat turuna çıkacağız. Tur bitiminde otelimize dönüyor ve serbest zaman sunuyoruz. Akşam saatlerinde eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Şehir merkezinde sunacağımız serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Barcelona Lokal Mahalleler Turu ‘na (45 Euro) katılabilirler. Barcelona Katedrali, Paral-Lel ve Gotik mahalleler, El Born, Belediye Binası, Plaza Real ve Pazar yeri-La Bogueria ‘nın görüleceği bu turumuzun ardından otelimize dönüyor ve dinlenmek üzere serbest zaman sunuyoruz.

 7. 7. Gün
  BARCELONA – (Barcelona İkonları Turu) – (Outlet Turu) – İZMİR

  Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından İzmir’e gerçekleşecek dönüş uçuş saatimize kadar serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Barcelona İkonları Turu (65 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak tüm şehri panoramik olarak görebileceğimiz Montjuic Tepesi ‘ne çıkıyoruz. Burada şehrin eşsiz ve nefes kesen manzarası ile sunulacak fotoğraf molası ardından Kristof Kolomb Heykeli, Plaza De Espana ve Port Olimpic (yat limanı) panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun devamında şehrin muhteşem manzarasını keyifle seyredebileceğimiz Carmel Tepesi’ne çıkarak Antoni Gaudi tarafından tasarlanarak inşa edilen Park Guell’i (giriş ücreti, ekstra tur bedeline dahildir) ziyaret ediyoruz. 1984 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi ‘nde kendisine yer bulan ve capcanlı renkler, doğadan esinlenen figürleriyle ziyaretçilerini adeta masallar diyarına götüren Guell parkında fotoğraf ve çevre gezisi için serbest zaman sunuyoruz. Ardından Gaudi’nin kent mimarisine kattığı en önemli eserlerden olan Casa Mila ‘yı görecek (Gaudi’nin Evi), La Sagrada Familia ‘nın
  çevresinde yürüyüş gerçekleştirerek turumuzu tamamlayacağız. Sunulacak serbest zaman ardından rehberimizin belirteceği saatte Barcelona Havalimanı’na transfer. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Outlet Turu (25 Euro) programımıza katılabilirler. Birçok ünlü markaya ait mağazaların bulunduğu, ziyaretçilerine kaliteli ve uygun fiyatlı alışveriş imkanı sunan Outlet Center ‘da sunacağımız serbest zaman ardından havalimanına varıyoruz. Bagaj teslim, check-in ve pasaport kontrol işlemleri sonrasında SunExpress Havayolları ‘nın XQ895 sayılı tarifeli seferi ile 22:40 ‘da İzmir’e uçuyoruz. TSİ 02:50 ‘de İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

09 Ağustos • 23 Eylül • 11, 14 Ekim

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?