Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İzmir Çıkışlı Likya - (Fethiye) Turu 4 Gece 5 Gün / Kurban Bayramı Özel

İzmir Çıkışlı Likya - (Fethiye) Turu 4 Gece 5 Gün / Kurban Bayramı Özel

 • Fethiye Otelleri
 • 4 Gece 5 Gün / 3 Gece Otel Konaklamalı
 • Lüx Gezimod Otobüsleri

Gökova ve Dalyan Tekne Turu Dahil


 1. 1. Gün
  İzmir Hareket / Gece Yolculuğu

  04:00 -  İzmir Ege Üniversitesi Bornova Sapağı

  Belirlenen kalkış noktalarında siz değerli misafirlerimiz ile buluşmamız ardından Bursa-Balıkesir-Manisa üzerinden Dalyan’ a olan yolculuğumuza başlıyoruz.

 2. 2. Gün
  Dalyan – Dalyan Tekne Turu – Kral Kaya Mezarları – İztuzu Plajı – Belcekız Mevkii – Ölüdeniz – Fethiye

    Güzergâhımız üzeri alacağımız kahvaltı sonrası Dalyan’a ulaşıyoruz. Caretta – Caretta’ları ile ünlü Dalyan’a gidiyoruz. Köyceğiz Gölü’nü denize bağlayan ve antik dönemde Calbis adı verilen fiyort tipi doğal kanalın kıyısında şirin bir tatil beldesi olan Dalyan’da tekne turu’ na çıkıyoruz. Sazlıkların arasından bol bol fotoğraf çekimi yapacağımız tekne turunda,  Caunos Kral Mezarlarını, dünyaca ünlü Caretta - Caretta Kaplumbağalarının üreme yeri olan Mavi Bayrak Ödüllü İztuzu Plajını varıyoruz ve yüzme için mola veriyoruz. Yüzme molamız sonrasında tekrar teknemize binerek Dalyan’ a dönüyor ve eski adı Megri olan, ilk hava şehidimiz Fethi Bey anısına adı değiştirilen Fethiye’ye hareket ediyoruz.

    Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendisini Babadağ’dan aşağı atan Belcekız’ ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, ülkemizin en özel Lagünlerinden biri olan Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Muhteşem Ölüdeniz Plajında yüzmenin tadını çıkarttıktan sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Kahvaltı: Yol güzergahımız üzerinde dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
  Öğle Yemeği: Kounos vb. restoranda alınacaktır.(Ekstra) 
  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Konaklama: Kerim Otel, Bezay Otel, Grand Üçel Otel, Grand Köse vb.

 3. 3. Gün
  Yamaç Paraşütü – Tam Gün 12 Adalar Tekne Turu – Kızıl Ada – Göcek Adası – Yassıcalar Adası – Tersane Koyu – Domuz Adası – Kayaköy – Fethiye

    Sabah otelimizden ayrılarak Yamaç Paraşütü için Ölüdeniz manzaralı tepeden görebildiğimiz Babadağ’a çıkıyoruz. Öncesinden gerekli bilgi ve eğitimleri alıyoruz ve ardından bu sıradışı aktiviteye başlıyoruz. Dünyanın en güzel aktivitelerinden biri bu adrenali yamaç paraşütü adrenalin sevimizi en üste çıkaracak. 

    Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Fethiye Marina’ya doğru hareket ediyoruz. Marina’da bizleri bekleyen teknemize binerek Tam gün sürecek olan 12 Adalar Tekne Turuna başlıyoruz. (Ekstra) Birbirinden muhteşem adaları göreceğimiz tekne turumuzda, muhteşem koylarda yüzme molası şansı yakalıyoruz. Tekne turumuz sırasında alacağımız öğle yemeğimiz ile Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu, Domuz Adası’nı görüyor ve buralarda yüzme molaları veriyoruz. (Tekne turu sırasında verilecek yüzme molaları hava ve deniz şartlarına göre tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir. 12 Adalar bölgede bulunan takım adalar sebebiyle kullanılan bir isimlendirmedir ve tur esnasında 12 farklı adaya gidilmez.) Tekne turumuzun bitmesinin ardından otobüsümüze binerek Hisarönü Köyü üzerinden Hayal Köy olarak adlandırılan Kayaköy’e varıyoruz. Kayaköy yamaca doğru kurulmuş, biri diğerinin önünü kapatmayacak şekilde saygıyla dizilmiş yüzlerce evden oluşur. Burası eski bir Rum yerleşimidir. Rumlar Anadolu’da iyi tarımcı olduğu için ekilir dikilir araziye ev yapmazlardı. Evler çevredeki kayalık taşlık alanlara kurulurdu. Kayaköy’de bu anlayışa uygun kurulmuştur. Köyde 1922 yılına kadar 6 bin kişi yaşamaktaydı. Mübadele sonrası terk edilmiş hayalet şehir Kayaköy’de vereceğimiz serbest zamanımızın ardından otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

  Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: 12 Adalar Tekne turu sırasında teknede alınacaktır. (Ekstra Tekne Turunda Ödenen Ücrete Dahildir)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Konaklama Oteli: Kerim Otel, Bezay Otel, Grand Üçel Otel, Grand Köse vb.

 4. 4. Gün
  Serbest Aktivite Günü - Yamaç Paraşütü – Kelebekler Vadisi Tekne Turu – Tam Gün Dalış Turu – Jeep Safari Turu

    Sabah otelimizden otelde alacağımız kahvaltı sonrası yeni güne aktivite dolu günle başlıyoruz.

  Kelebekler Vadisi Tekne Turu: Belcekız plajından bineceğimiz teknemiz ile Ölüdeniz’ in en güzel koylarını görme ve yüzme fırsatı bulacağız. Mevsimine göre yüzlerce kelebeği görebileceğimiz Kelebekler Vadisi’ ne gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz vadi içerisinde yürüyüş yapıp muhteşem atmosferin tadını çıkartabilirken, dileyen misafirlerimiz ise eşsiz turkuaz denizin keyfini yüzerek çıkarabilirler. Gezimizin devamın Akvaryum Koyu, Gemiler Koyu, Soğuksu, Deve Plajı eşsiz koylarda yüzme imkanı bulacaksınız. Tekne turumuz sonrasında Belcekız’ a hareket ediyoruz. Varışımızı takiben  otelimize hareket ediyoruz.

  Tam Gün Fethiye Fethiye Su Altı Dalışı Turu: Sabah saatlerinde otelden ayrılıp dalış teknemize biniyoruz. Fethiye ve çevresindeki su altı dünyasını keşfetmek isteyenler için en ideal aktivite olan Fethiye Dalış Turu profesyonel dalış eğitmenleri eşliğinde tamamlanır. Özel bir yetenek, bilgi veya donanım gerektirmeyen Fethiye Su Altı Dalışı esnasında büyülü bir dünyanın kapılarından giriş yapılır. Burada sertfikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası dalış noktalarına gidiyoruz. Gün boyu sürecek bu aktivitede aynı zamanda profesyoneller içinde dalış yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında yüzme imkanıda bulabileceksiniz. Dalış aktivitemizin bitmesinin ardından teknemizden inerek otelimize doğru hareket ediyoruz.

  Tam Gün Jeep Safari Turu: Sabah bizleri bekleyen jeepler ile otelden ayrılıyoruz. Tüm gün sürecek eğlenceli aktivitede dileyen misafirlerimizin su tabancası ve plastik ayakkabı kiralayabilmesi için kısa bir mola veriyoruz. Ardından Eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak sürecek yolculuğumuzda Tlos Antik Kentine ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molası ardından alabalık havuzlarının ve muhteşem doğanın bulunduğu Yakapark’a ulaşıyoruz. Yakapark’ta vereceğimiz ortalama 1 saatlik mola sonrasında Yakapark’tan ayrılarak  Akdağ eteklerinde bulunan köylerin içinden geçerek dağ yolu üzerinden Saklıkent’e varıyoruz. Saklıkent gezimize başlamadan önce Jeep Safari Turuna dahil öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Saklıkent Kanyonuna giriş yapıyoruz. (Saklıkent Kanyon giriş ücreti dahil değildir.) Kanyonda akan buz gibi suların serinliğinde yazın bunaltıcı sıcağını unutacaksınız. Kanyonda dileyen misafirlerimiz bunge jamping veya zipline aktivitelerine katılabilirler. Saklıkent gezimizin ardından Çamur Banyosuna yapacağımız yere ulaşıyoruz. Çamur Banyosu için vereceğimiz molanın ardından Xanthos Likyalıların eski gladyatör arenasına ulaşıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. 

  Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Katılmış olduğunuz ekstra turun fiyatına dahildir.
  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Konaklama Oteli:  Kerim Otel, Bezay Otel, Grand Üçel Otel, Grand Köse vb.

 5. 5. Gün
  Gökova Tekne Turu – Sedir Adası – Kleopatra Plajı – Akyaka – Azmak Çayı – Azmak Çayı Tekne Turu

    Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Kargı mevkiine hareket ediyoruz. Fethiye yörük kültürünün tanıtıldığı, Fethiye ve çevresinde çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların yapıldığı yöresel ürün pazarında alışveriş molası veriyoruz. Buradaki alışveriş molamızın ardından Aşıklar Yolu üzerinden Gökova yolculuğumuza başlıyoruz. Aşıklar Yolunda kısa bir mola vererek dramatik bir hikaye sonucu dikilmiş olan Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde güzel ve keyifli bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Akyaka’ya iniyoruz. Akyaka Mavi Bayraklı Plajı- eşsiz doğa manzarası ile denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz bir cennet beldesidir. Beldeye varışımızla Muğla-Ula evlerinin bir yansıması olan evlerin mimarisi dikkatinizden kaçmayacak- arkanızda sakar geçidi- önünüzde deniz-akarsu- ormanın çevrelediği harika manzaranın içinde bulacaksınız kendinizi. Teknenin hareketi itibariyle eşsiz bir tura başlıyoruz. 

     Ekstra olarak düzenlenen Gökova tekne turumuzda eşsiz koylarda yüzme molaları vereceğiz ( Defne Koyu- İncekum Plajı- Zeytinlik Koyu- Sedir Adası Kleopatra Plajı- Gelibolu Aası Sualtı Mağaraları ) göreceğimiz yerler arasındadır. Birçok koyda vereceğimiz molalarımız sonrasında Sedir adasına uğruyoruz.  Sedir Adası aynı zamanda Kleopatra Adası olarak da bilinmekte ve daha çok bu isimle anılmakta. Kleopatra adını ise altın rengi özel kumsalından almış. Rivayete göre Kleopatra’nın burada yüzdüğüne inanılıyor ve bu nedenle Kleopatra Plajı olarak anılıyor. Tekne gezimiz sonrasında Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Azmak Çayı’ na gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Muhteşem flora ve faunaya sahip doğal akvaryum görünümündeki Kadın Azmağı Deresinde (extra) tekne turuna katılabilir. Sazlıkların arasında ördekler eşliğinde teknede güzel vakit geçirebilirsiniz. Derenin buz gibi akan suyuna girebilir veya içindeki balıkları seyredebilirsiniz. Denizin tadını çıkarabilir- ormanda kısa bir yürüyüş yapabilir- azmak çayının yanındaki kafelerde veya sahildeki kafelerde vakit geçirebilirsiniz. Gezimiz sonrasında geri dönüş yolculuğumuz için hareket ediyoruz. Varışımızı takiben siz değerli misafirlerimizi almış olduğumuz noktalara bırakarak vedalaşarak ayrılıyoruz.

  Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Gökova Tekne Turu sırasında teknede alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Çine’de serbest zaman olarak alınacaktır (Ekstra)
  Konaklama: Bu gece otel konaklaması yoktur.

  Not: Tekne turu sırasında verilecek yüzme molaları hava ve deniz şartlarına göre tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir. 12 Adalar bölgede bulunan takımadalar sebebiyle kullanılan bir isimlendirmedir ve tur esnasında 12 farklı adaya gidilmez.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

Fotoğraflar

Kampanyalar

Ulaşım Bilgileri

Lüx Gezimod Otobüsleri

Fiyata Dahil Olanlar

 • Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
 • Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otellerde 3 Sabah Kahvaltısı
 • Otellerde 3 Akşam Yemeği
 • Gökova Tekne Turu
 • Dalyan Tekne Turu
 • Gezimod Güvencesi
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • Araç İçerisinde Bardak Su
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Müze, ören yeri, konak, kale, Antik Kent, plaj Ücretleri ve milli parkı gibi tüm giriş ücretleri isteğe bağlı olup misafirlerimize aittir( giriş ücretleri dahil değildir müze kart alınması tavsiye edilir).
 • Müze kartı olan misafirlerimizin yanlarında kartlarını bulundurmaları tavsiye edilir.
 • İlk gün yolda alınan kahvaltı ve öğlen yemekleri, son gün akşam yemeği
 • Kişisel ve extra harcamalar
 • Program dışı geziler
 •  Öğle yemekleri
 • 12 Adalar Tekne Turu 
 • Kelebekler Vadisi Tekne Turu
 • Azmak Çayı Sal Turu
 • Babadağ Yamaç Paraşütü
 • Dalış Aktivitesi
 • Jeep Safari Turu

Kampanyalar