Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Isparta Gül Hasadı - Salda Gölü - Pamukkale - Çeşme - Alaçatı - Ilıca Turu

Isparta Gül Hasadı - Salda Gölü - Pamukkale - Çeşme - Alaçatı - Ilıca Turu

2 Gece 3 Gün / 1 Gece Otel Konaklamalı 3* ve 4* Oteller

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi


 1. 1. Gün
  İstanbul – Güneykent - Gül Tarlaları

  20:30 - İncirli Doğtaş Mobilya Önü
  21:00 - Mecidiyeköy Mado Önü
  21:30 - Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
  21:40 - Bostancı Köprüsü Altı
  21:50 - Kartal Köprüsü Altı
  21:55 - Pendik Köprüsü Altı
  22:10 - Çayırova McDonald
  23:00 - İzmit Halkevi Durağı

  Misafirlerimizin katılımı ile  hareket ediyoruz.  Isparta Gül Bahçeleri, Salda Gölü, Çeşme Turumuza başlıyoruz. Isparta Dünya’ nın en büyük gül yağı üreticisi ve lavanta tarlalarına sahip bölge olarak anılmaktadır. Büyüleyici bir yolculuk bizleri bekliyor

 2. 2. Gün
  Güneykent - Gül Tarlaları - Salda Gölü - Pamukkale - Travertenler

    Sabah erken saatlerde yol güzergahında alacağımız kahvaltı sonrası (ekstra) eşsiz bir görüntüye tanık olmak için gül bahçelerine gidiyoruz. Uçsuz bucaksız gül bahçelerini rehberimizin anlatımları ve gül kokularını içimize çekerek gezimize devam ediyoruz. Gül hasadı her sabah 05.00 civarı başlar ve 10.00 sularında sona erer. Güneş ışıkları yakıcı hale gelmeden bu işlem tamamlanır. Gül Bahçelerini gezdikten sonra Güneykent'e ulaşarak kılavuzlar ile birlikte gül toplayan bayanlara yardım ediyoruz. Gül topladıktan sonra gül yağının işlenme aşamalarını izliyoruz. Gül ürünleri ile alışveriş imkânımız sonrası Salda Gölü’ ne doğru yola çıkıyoruz. 

    Türkiye'nin Maldivleri olarak adlandırılan ve Mars'ı merak eden Salda'ya gitsin olarak nitelendirilen Türkiye'nin en derin 3. Gölü'ne ulaşıyoruz. Saldivler olarak adlandırılan bu bölge, Bembeyaz kumlar, turkuaz rengi su ile sizleri karşılıyor. Salda Gölü gezimiz sonrasında Pamukkale’ ye hareket ediyoruz.

    Pamukkale’ye varışımızı takiben Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro, Antik havuz ve müzeler) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceği Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapabilirler. Ardından Pamukkale merkezinde Tekstil Atölyelerinde alış veriş ve yemek için (ekstra) serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte Denizli’ de bulunan otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı: Güzergahımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)
  Öğle Yemeği: Salda Gölü’ nde menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup Tur Ücretine Dahildir.
  Konaklama Oteli: Pişkin Otel, Napa Otel, Bulut Otel vb.

 3. 3. Gün
  Alaçatı - Çeşme - Ilıca - İstanbul

    Sabah erken kahvaltı sonrası otelimizden Çeşme & Alaçatı’ya hareket. Panoramik Çeşme gezimiz ve sörfçülerin mekanı, Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'yı geziyoruz.. Alaçatı'da sakız reçeli, sakız rakısı, sakızlı dondurma tadabilirsiniz veya sakızlı ürünler satın alabilirsiniz. Alaçatı gezimiz sonrasında Ilıca’ya hareket ediyor yüzmek için serbest zaman veriyoruz. (Yüzme için mevsim ve hava şartlarının uygun olmadığı durumlarda Çeşme ve Alaçatı’da kalış süresi uzatılacaktır). Yüzme için verilmiş olan serbest zaman sonrası İstanbul’ a hareket ediyoruz. İstanbul’ u varışımızı takiben siz değerli misafirlerimizle vedalaşarak ayrılıyoruz.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup Tur Ücretine Dahildir.
  Öğle Yemeği: Çeşme’ de serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Güzergahımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)
  Konaklama Oteli: Dikkat Bu Gece Otel Konaklaması Yoktur!!!

  NOT: İzmit Halk Evi durağından tura katılım sağlayan misafirlerimiz. Dönüş güzergâhımız Balıkesir –Bursa güzergâhından olacağı için Çayırova Mc’ Donald’ ta inmeleri gerekmektedir.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?