Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İspanya - Mayorka Turu

İspanya - Mayorka Turu

 • 2* ve 3* Oteller
 • 4 Gece 5 Gün
 • Pegasus Havayolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 05.12.2023 329.00 EUR

Extra Avantajlı Tur paketi : 275Euro  yerine 215 Euro

Extra TUR: Yarım günlük Palma şehir turu 35€
Extra Tur: Drach-Manacora turu 65€ 
Extra Tur içkili müzikli Sonamar show’a 70€ veya Es Foguero show ‘a  70€ (yemeksiz)
Extra Tur     MALLORCA OUTLET turu 40€
Extra Tur:  Valdemossa Turu 65€


 1. 1. Gün
  İSTANBUL – MALLORCA

  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj,bilet  işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ile  saat 07:20’de Palma de Mallorca’ya uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından   Palma de Mallorca’ya varış. Varışın ardından alanda bekleyen özel otobüslerimizle otele transfer. Dinlenme ve serbest zamandan sonra misafirlerimiz için EKTRA Yarım günlük Palma şehir turuna katılabilirler. Tur esnasında 15. yüzyılda inşa edilen Bellver Kalesi, La Seo Katedrali ve Almudania Sarayı görülecek,Katedralin arka sokaklarından yürünerek Plaza Mayor meydanına çıkılıp oradan da 3.Jaime  caddesine inilecek Mallorca şehir merkezinde neyi nerde nasıl bulabileceğimizi öğrenmiş olacağız. Bu turumuza iştirak edecek olan misafirlerimiz Palma Şehir merkezini tamamı ile öğrenmiş olacaklar. geceleme otelinizde. 
  EKTRA TUR: Yarım günlük Palma şehir turu 35€

   

 2. 2. Gün
  MALLORCA

  Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz Extra Drach-Manacor turuna katılabilirler. Bu turumuzda 18. yüzyıldan kalma Escalderes çiftliğini gezip daha sonra mobilya, inci,seramik ve likörleriyle ünlü Mallorca adasında hediyelik eşya alabileceğiniz alışveriş merkezine gidiyoruz. Bir sonraki durağımız dünyaca ünlü inci üretimi yapan Manacor kasabası. Majorica inci fabrikasını gezip sevdiklerinize özel hediyeler almaya ne dersiniz? Daha sonra ki durağımız Mallorca’nın eşsiz güzelliğini yansıtan küçük bir balıkçı kasabası olan  Porto.Cristo limanına gidilecektir. Bu turumuzda son durağımız ise Drach mağarasında sarkıt ve dikitler arasında, yerin 25 metre altında, bir kilometrelik mesafeyi yürüyerek gezip klasik müzik eşliğinde bu doğal güzelliğin tadına varacaksınız. geceleme otelinizde.

  Extra Tur: Drach-Manacora turu 65€ 

   

 3. 3. Gün
  MALLORCA

  Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin düzenleyeceği MALLORCA OUTLET turuna katılabılırler. Akşam yemeğinden sonra arzu eden misafirlerimiz ile  Extra içkili müzikli Sonamar show’a veya Es Foguero show ‘a (yemeksiz) katılabilirler. Sahne, kostümler, koreografi, yaratıcılık, yenilik, müzik dans ve muhteşem lazer ve ışık gösterilerine doyamayacaksınız. Şampanya eşliğinde izleyeceğiniz show’dan sonra otelinize dönüş. Geceleme otelinizde.

  Extra Tur içkili müzikli Sonamar show’a 70€ veya Es Foguero show ‘a  70€ (yemeksiz)

  Extra Tur     MALLORCA OUTLET turu 40€

 4. 4. Gün
  MALLORCA

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Extra Valdemossa turuna katılabilirler. Bu turumuzda önce Valdemossa’da ünlü besteci Chopin’in Geoge Sand ile yaşadığı  ve George Sand’in Mallorca’da Bir Kış adlı kitabını yazdığı La CARTUJA manastırını göreceğiz. Ardından Mallorca’nın sembolü sayılabilecek Son Marroing bahçesinde dolaşıp eşsiz manzarasını göreceğiz. Kıyı şeridini takiben Deia köyünüde geçip, Tramuntana dağları ve portakal bahçelerinin harika manzarası eşliğinde Soller vadisine varacağız. Aynı isimli balıkçı kasabasını dolaştıktan sonra  kıyı şeridinden ve Tramuntana dağlarının eşsiz manzaraları arasından geçerek Mallorca’ya geri dönüyoruz. geceleme otelinizde.
   

  Extra Tur:  Valdemossa Turu 65€

   

 5. 5. Gün
  MALLORCA-İSTANBUL

  Sabah kahvaltısından sonra 12:00’de odaların boşaltılmasının ardından Uçak saatine kadar serbest zaman.Alışveriş imkanı .Daha sonra  özel otobüslerimizle  havalimanına transfer. Bagaj, bilet  işlemlerinin ardından  Pegasus Havayolları özel seferi ile saat 21:40'da İstanbul'a uçuş ve gece yarısından sonra saat 02:00'da İstanbul'a varış. Turumuzun sonu.

   

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

05 Aralık

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yaz Fırsatı

Yaza Merhaba

Bayram Fırsatı

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?