Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Sharm El Sheikh Turu Yılbaşı Özel

Sharm El Sheikh Turu Yılbaşı Özel

4 Gece 5 Gün 5* Otel

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 29.12.2023 849.00 USD
Kişi başı 849,00 USD 'den itibaren 25.639,80 TL

 1. 1. Gün
  İstanbul – Sharm El Sheikh

  İstanbul Sabiha Gökçen Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Pegasus Havayolları kontuarı önünde 28 Aralık akşam saat 21:30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Pegasus  Havayolları  tarifeli uçuşu ile saat 00:10’da egzotik tatil destinasyonu Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat 01:50’de varışımızın ardından otelimize hareket. Geceleme Otelimizde

  Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile Ras Mohammed Tekne Gezisine katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.

  Ekstra Tur: Ras Mohammed Tekne Gezisi Tam Gün/Öğle Yemekli) 70 USD  (Kişi Başı)

  Batıda Süveyş Kanalı, doğuda ise Akabe Körfezine bakan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en güzel yerlerinden birisidir. Mangrov ağaçları, tuz göletleri, bakir plajları, doğal çöl yapısı, inanılmaz güzellikteki sualtı yaşamı ile Mısır'a gidenlerin mutlaka ziyaret etmek istedikleri yerlerden birisidir. Tam günlük ve öğle yemekli tekne gezimizde Ras Mohamed'in tüm güzelliklerinin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Teknemizde, alkolsüz limitli içecekler ikram edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek kaydı ile scuba dalış gerçekleştirebilirler.

 2. 2. Gün
  Sharm El Sheikh

  Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile extra Yıldızlar altında Bedevi gecesi ve Deve Turu’na katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.

  Ekstra Tur: Yıldızlar Altında Bedevi gecesi ve Deve Turu  80 USD (Kişi Başı) 

  Sinai çölünde Deve yolculuğu ve Bedevi çayı, Geleneksel Bedevi akşam yemeği, Teleskop ile Yıldızlara ve gezegene bakma imkanı ile kaçırılmayak bir gün sizleri bekliyor

 3. 3. Gün
  Sharm El Sheikh

  Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Yeni yılı kutlamak üzere Gala gecesi otelimizde. MUTLU YILLAR! Geceleme otelimizde.

 4. 4. Gün
  5. Gün Sharm El Sheikh – İstanbul

  Sabah otelde alınacak kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemleri ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Çölde ATV/Buggy Safari Turuna katılıyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte Havalimanına transfer. Bilet ve Bagaj işlemlerimizin ardından Pegasus Havayollarının tarifeli seferi ile saat 03:05’te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçuşumuz gerçekleşiyor. 06:55 varışımız ve turumuzun sonu

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

29 Aralık

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?