Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Pattaya Turu 7 Gece 9 Gün Süper Promosyon

Pattaya Turu 7 Gece 9 Gün Süper Promosyon

7 Gece 9 Gün 3* ve 4* Oteller

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 14.12.2023 949.00 EUR
Kişi başı 949,00 EUR 'den itibaren 31.554,25 TL

 1. 1. Gün
  İSTANBUL-TAHRAN

  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Mahan Havayolları kontuarı önünde 09:00’da bulunuyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Mahan Havayollarının uçuşu ile saat 12:15’te Tahran’a hareket ediyoruz. 15:45’te Tahran’a varış. Ardından Mahan Havayollarının tarifeli seferi ile saat 21:30’da Bangkok’a hareket ediyoruz.

 2. 2. Gün
  TAHRAN-BANGKOK -PATTAYA

  Sabah uçakta alacağımız kahvaltımızın ardından yerel saat ile 07:45’te Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına varış. Alanda bekleyen rehberimiz ile buluşma ve özel araçlarımız ile Pattaya’ya transfer.Otel’e giriş işlemlerin ardından serbest zaman.Geceleme Otelimizde.

 3. 3. Gün
  PATTAYA

  Sabah kahvaltısının ardından sonra serbest zaman. Geceleme Otelimizde.

 4. 4. Gün
  PATTAYA

  Sabah kahvaltımızın ardından Dileyen misafirler extra olarak düzenlenecek Fil Safarisi ve Timsah çiftliği Turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.  

  Extra Tur: Fil Safarisi Turu Kişi Başı : Kişi Başı 35 Euro   
  Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari.

  Extra Tur: Timsah Çiftliği Turu : Kişi Başı 20 Euro   


  Extra Tur :Alcazar Show Turu : Kişi Başı  35 Euro
  Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz.

 5. 5. Gün
  PATTAYA

  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek MERCAN KAYALIKLARI ile ünlü  MERCAN ADASI Turu’muza katılabilirler. Geceleme otelimizde

  Extra Tur: Mercan Adası Turu Kişi Başı :Kişi Başı 50 Euro
  Sinirsiz güneş ve okyanus keyfi... Pataya sahilinden özel surat teknelerimizle, palmiye ağaçları arasında mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan adasına gidiyoruz. Öğle yemeği ızgara balık çoban salata ve tropik meyvelerden oluşuyor.

 6. 6. Gün
  PATTAYA

  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Nong Nooch Tropical Garden turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

  Extra Tur :Nong Nooch Tropical Garden Turu : Kişi Başı 35 Euro 
  Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü olan bu muazzam tropik bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay kültürünü yakından tanıyacağımız kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu gösterisi, tarihi savaşların canlandırılmasını izledikten sonra ikinci bölüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Daha sonra büyüleyici bahçeyi gezecek ve envai çeşit orkidenin bulunduğu özel bolumu göreceğiz

 7. 7. Gün
  PATTAYA

   Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Geceleme Otelimizde.

 8. 8. Gün
  PATTAYA

   Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Geceleme Otelimizde.

 9. 9. Gün
  PATTAYA -BANGKOK -TAHRAN-İSTANBUL

  Sabah rehberimizin belirteceği saatte havalimanı transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve Bagaj işlerimizin ardından  Mahan Havayolları W5050 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 21:30’da Tahran’a hareket. Yerel saat ile 01:15’te Tahran’a varış. Sonrasında Mahan Havayollarının tarifeli uçuşu ile saat 07:50’de İstanbul’a hareket ediyoruz. 10:45’te İstanbul Yeni Havalimanına varış ve turumuzun sonu

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

14 Aralık

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?