Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Bozcaada - Assos - Ayvalık Turu / Kurban Bayramı Özel

Bozcaada - Assos - Ayvalık Turu / Kurban Bayramı Özel

 • Çanakkale Otelleri
 • 2 Gece 3 Gün / 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Lüks Gezimod Otobüsleri ile

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 23.06.2023 1899.00 TRY Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 24.06.2023 1899.00 TRY Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 25.06.2023 1899.00 TRY Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 26.06.2023 1899.00 TRY Bu Fiyattan Son 3 Kişi
 • 27.06.2023 1899.00 TRY Bu Fiyattan Son 5 Kişi
 • 28.06.2023 1899.00 TRY Bu Fiyattan Son 3 Kişi
 • 29.06.2023 1899.00 TRY Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 30.06.2023 1899.00 TRY Bu Fiyattan Son 2 Kişi

 1. 1. Gün
  İstanbul Hareket Gece Yolculuğu

  23:00 - İncirli Doğtaş Mobilya
  23:30 - Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
  23:45 - Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi Önü
  23:55 - Kartal Köprüsü Altı
  00:20 - Çayırova Mc Donald’s
  02:15 - Bursa Almira Otel Önü

 2. 2. Gün
  Edremit – Ayvalık – Cunda Adası – İlk Boğaz Köprüsü – Taksiyarhis Kilisesi, Şeytan Sofrası

    Rehberimizin anlatımı eşliğinde Ayvalık’ a yolculuğumuza devam ediyor, sabah erken saatlerde Edremit’ te ekstra köy kahvaltısı için mola veriyoruz. Kahvaltımız sonrasında Ayvalık’ a doğru yola çıkıyoruz. Ayvalık’ a varışımızda gezimize başlıyoruz.

    İlk durağımız Ayvalık Merkezde bulanan Saatli Cami (Agoi İanni Kilisesi) oluyor. 1800’ lü yıllarda kilise olarak inşa edilen Cumhuriyet ilanı sonrasında mübadele dönemim kapsamında 1928 yılında camiye döndürülen Saatli camiyi geziyoruz. Gezimiz sonrasında Ayvalık Çarşı’ da serbest zaman veriyoruz. Meşhur damla sakızlı kurabiye, ve türk kahvesi alışverişi yapabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz meşhur Şeytan’ ın Kahvesine gidip türk kahvaesi içebilirler. Verilmiş olan serbest zaman sonrasında Rumların ‘’Kokuluada’’ Moshinos adını verdikleri Cunda’ya hareket.

    Cunda ile Ayvalık’ ı birbirine bağlayan Türkiye’ nin ilk boğaz köprüsünden geçiyor ve Cunda’ ya ulaşıyoruz. Cunda’ya varışımızı takiben Aşıklar Tepesi ve Taksiyaris Klisesi gezilecek noktalar arasındadır. Gezimiz sonrasında günün yorgunluğunu muhteşem manzarası ve kordon boyu keyif dolu anlar yaşayabileceğimiz Taş kahve’ de serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz meşhur papalina veya birçok farklı balık çeşidi, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı yemekleri ile Ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Farklı bir alternatif ise tatlı bir esintisi olan kordon boyunda közde Türk kahvesi içerek dinlenebilirler. Keyifli geçen saatlerimiz sonrasında otelimize hareket. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı: Edremit’ te ekstra olarak alınacaktır. (Ekstra)
  Öğle Yemeği: Ayvalık’ ta serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir
  Konaklama: Figen Otel, Sarıçay Otel, Temizay Otel vb.

 3. 3. Gün
  Assos – Behramkale – Bozcaada – Bozcaada Kalesi – Türk ve Rum Mahallesi, Ayazma Plajı

    Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Assos Behramkale’ ye hareket ediyoruz. Rehber anlatımlarımız eşliğinde Osmanlı köyü olan Behram Köyü gezimizi yapıyor ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Bozcaada’ ya geçebilmek için Geyikli’ ye hareket ediyoruz.

    Geyikli iskelesinden feribot ile adaya geçiyoruz. Bozcaada' ya varışımızı takiben ada sokaklarında yürümeye başlıyoruz. Ceneviz Kalesini rehber anlatımlarımız eşliğinde panoramik olarak görüyoruz. Adanın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız geziden sonra dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu. Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikâyenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) gezebilir ve hediyelik şaraplarını alabilirler. Deniz’e girmek isteyen misafirlerimiz, Ayazma Plajına, dileyen misafirlerimiz Akvaryum Koyuna, dileyen misafirlerimiz Rüzgâr Güllerine gidebilir. Ege denizinin ve sahillerinin keyfine varabilirler. (Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir minibüs transferleri misafirlerimize aittir.) Rehberimizin belirleyeceği saat de feribot ile adadan ayrılıp Geyikli iskelesinde bizi bekleyen otobüsümüze binerek İstanbul’ a doğru yola çıkıyoruz. İstanbul’ a varışımızı takiben siz değerli misafirlerimizle vedalaşarak ayrılıyoruz.

  NOT: Sezonda Bozcaada’ ya otobüs ile geçiş yapılamadığı için Ayazma Plajı, Rüzgar gülleri gibi noktaları ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz ada içindeki dolmuşlar ile kendi imkanları ile gitmeleri gerekmektedir.

  Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir
  Öğle Yemeği: Bozcaada’ da alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Güzergahımız üzeri dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
  Konaklama: Bu Gece Otel Konaklaması Yoktur.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 Haziran

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yaza Merhaba

Bayram Fırsatı

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?